Po tvojom predstavení sa na prvom tréningu mi bolo jasné, že cvičenie s tebou bude jednoznačne zaujímavé.
Keď si nám ako cvičiacim so skoro žiadnymi skúsenosťami ukazoval a vysvetľoval ako sa vykonávajú rôzne cviky, tak som sa sama seba v duchu pýtala, či sa ich niekedy naučím správne vykonávať a nie to ešte pridávať váhu naviac.
Teraz s odstupom času vidím ako sa to všetko dá zvládnuť, ak mám kvalifikovaného trénera ako si ty. Tvoje podrobné vysvetľovanie cvikov, odborné rady, návody a povzbudenia ako napr.: „Poď, to zvládneš! “; „Premôž sa! “; „Len si pridaj na váhe, lebo ešte máš rezervu! “ sú pre mňa veľkou motiváciou. Každým tréningom aj sama na sebe vidím, že vládzem viac a viac, čo ma ženie k tomu, aby som neprestávala cvičiť a prišla zas a znova na kurz. Taktiež sa mi páči striedanie silových a kondičných tréningov. Cvičenie sa pre mňa vďaka tebe stalo „drogou“ za čo ti nesmierne vďačím a verím, že ma to tak skoro neprejde.
Keďže chodím na skupinový kurz oceňujem tvoje plné nasadenie, ktoré nám všetkým venuješ. Každého upozorníš na chyby, ktoré robíme pri určitých cvikoch. Je to veľmi dobré, lebo tým predchádzame zraneniu.